Головна » 2018 » Січень » 20 » 19 січня в Офісі Омбудсмана у Києві відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських есе "Права людини крізь призму сучасності" та
11:06
19 січня в Офісі Омбудсмана у Києві відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських есе "Права людини крізь призму сучасності" та

19 січня в Офісі Омбудсмана у Києві відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських есе "Права людини крізь призму сучасності" та конкурсу навчально-методичних розробок з прав людини.

Конкурс тривав з березеня по грудень 2017 року. Він був організований Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в межах Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”.

Цьогоріч учні 9 – 11 класів з різних куточків України надіслали 689 робіт. Окрім цього, організатори конкурсу отримали 112 методичних розробок. Вони зізнаються, що не просто було обрати призерів. За словами Сергія Бурова, координатора Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”, цей конкурс — не лише просвітницька робота, а й моніторинг. «Читаючи роботи, ми спостерігаємо, на скільки змінюються погляди у школі, на скільки ми поступово виростаємо у розумінні, що таке права людини», — коментує правозахисник.За результатами конкурсу навчально-методичних розробок учителі історії та правознавства Гінкул Ганна Сергіївна та Гінкул Віктор Сергійович посіли 2 місце.

Переглядів: 58 | Додав: anna_ginkul | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]