Головна » 2016 » Листопад » 04

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати безкоштовну навчально-методичну виставку «Єврейські діти України - жертви Голокосту» в Мішково-Погорілівській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті.

Виставка надана Українським центром вивчення історії Голокосту і має на меті показати трагічну та героїчну долю євреїв України в часи Другої світової війни, зокрема приклади порятунку українцями своїх співвітчизників євреїв у період Голокосту. Виставка має величезний виховний потенціал: ідеться про поведінку людей в екстремальних умовах нацистської окупації, а також про приклади людської поведінки в нелюдських обставинах. Також виставка демонструє багатокультурну складову історії України.

Виставка триватиме з 7 по 26 листопада 2016 р.

Ми будемо раді ... Читати далі »

Просмотров: 401 | Добавил: anna_ginkul | Дата: 04 Листопада 2016 | Комментарии (0)

27 жовтня 2016 року в М-Погорілівській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті відбулася педрада за участю Шуляра Василя Івановича (директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри теорії і методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, заслуженого учителя України). Тема педради "Нова українська школа: стратегія змін в освіті України". Вчителі та вихователі нашої школи мали змогу дізнатися про філософію нової української школи, розглянули формулу нової  школи, вимоги до нового вчителя, який може стати агентом змін. Василь Іванович наголосив: "Педагог у ХХІ столітті – це насамперед компетентний фахівець із чіткою орієнтацією на професійний та особистісний розви ... Читати далі »

Просмотров: 4330 | Добавил: anna_ginkul | Дата: 04 Листопада 2016 | Комментарии (0)