Головна » 2021 » Січень » 06
ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ!
Сьогодні, 6 січня, напередодні великого свята Різдва Христового до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах, до Мішково-Погорілівської санаторної школи-інтернату завітали співробітники Головного управління національної поліції в Миколаївській області на чолі з начальником ювеналь ної превенції Сергієм Демидовим.Представники закону привітали вихованців зі святами, побажали міцного здоров’я, веселих та безпечних канікул й віри в те, що їхні найсокровенніші бажання обов’язково здійсняться, якщо до цього прикласти деякі зусилля. А ще дітей чекали солодкі подарунки.
А потім на згадку всі радо сфотографувались біля новорічної ялинки.
Дякуємо Головному управління національної поліції та бажаємо миру, добра і плідної праці!
... Читати далі »
Просмотров: 208 | Добавил: aliagarkusha74 | Дата: 06 Січня 2021 | Комментарии (0)

Новорічні свята - це зимова казка, яку чекають усі, але особливо бажана вона для дітей, які вірять в дива та чекають на їх здійснення.
Тому саме напередодні Нового року та Різдва Христового наші колишні учні, а зараз батьки Мусаєлян Мінас та його дружина Татевік,організували для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах святкову ігрову програму із запрошенням аніматорів й подарували прекрасні подарунки, а також багато солодощів.
Дід Мороз та Снігуронька зуміли створити дітям справжнє свято.
А нагородою для усіх присутніх стали щірі та радісні посмішки дітей.Хочеться вірити, що це свято залишиться назавжди у пам’яті дітей і, можливо, колись вони теж захочуть допомогти потребуючим і зможуть своїми добрими вчинками і корисними справами перетворити будні в свята для інших дітей, що теж чекають на новорічну казку.
... Читати далі »
Просмотров: 177 | Добавил: aliagarkusha74 | Дата: 06 Січня 2021 | Комментарии (0)