Головна » 2021 » Вересень » 17

15 вересня 2021 року до Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату завітали гості - фахівці Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна. Вони приїхали до нас в рамках патріотичного фестивалю

" Я гордий тим, що українець зроду", присвяченого 25-річчю Конституції України та 30-ій річниці Незалежності України. Гра-квест "В серці маю Україну", яку приготувати та провели для вихованців наші гості, дуже всім сподобалась. Було весело та захопливо. А ще діти дізналися багатоцікавих фактів про Україну. На кожній з локацій ( а їх було 5 - "Казкова", "Мандрівна", "Загадкова", "Козацька" та "Символи України"), учні отримували певні завдання, які вони із задоволенням виконували.

Всім присутнім дуже сподобались фотозони, які працівники бібліотеки привезли до нашої школи. З радістю дівчата та хлопці фотографувались біля них на згадку про цей захід.

Дякуємо фахівцям ... Читати далі »

Просмотров: 224 | Добавил: ykalinskaya13 | Дата: 17 Вересня 2021 | Комментарии (0)

16 вересня 2021 року в рамках місячника "Увага: діти на дорозі!" в Мішково-Погорілівській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті відбулася зустріч вихованців 7-11 класів з інспектором сектору реагування патрульної поліції ВП № 4 МРУП ГУНП в Миколаївській області капітаном поліції Вашуріним Дмитром Олеговичем. Інспектор розповів дітям про основні правила дорожнього руху: правила переходу вулиць та доріг, правила користування громадським транспортом, автомобілем. Окрему увагу приділив правилам користування велосипедами, роликовими ковзанами та скейтами. Також Вашурін Д.О. із задоволенням відповів на всі питання дітей. Всі бажаючі мали змогу познайомитись поближче з патрульним автомобілем та сфотографуватися на згадку.

... Читати далі »

Просмотров: 173 | Добавил: ykalinskaya13 | Дата: 17 Вересня 2021 | Комментарии (0)

Адміністрація та вихованці Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату висловлюють щиру подяку директору МОІППО Василю Шуляру та колективу інституту, а також видавництвам "Ранок (Харків), "Підручники та посібники" (Тернопіль), "Навчальна книга-Богдан", видавництвам Миколаєва за чудові українські книжки, подаровані нам в рамках проекту "Книга від видавництва - бібліотеці школи-інтернату". Адже, як говорив Ф Петрарка, що "людина з хорошою книгою в руках ніколи не є самотньою"

... Читати далі »

Просмотров: 185 | Добавил: ykalinskaya13 | Дата: 17 Вересня 2021 | Комментарии (0)