Головна » 2021 » Квітень » 22 » 28 квітня Всесвітній день охорони праці
10:48
28 квітня Всесвітній день охорони праці

Охорона праці - це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності.

Охорона праці та безпека життєдіяльності

в Мішково-Погорілівській ЗОСШ-інтернаті

в 2020/2021 навчальному році

До уваги!

        Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

        За рекомендацією Міжнародної організації праці (далі - МОП) девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі».

        У 2021 році Міжнародна організація праці присвячує День охорони праці залученню потенціалу елементів системи безпеки та здоров’я, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі (далі – БЗР).

       На початку 2020 року пандемія СОVID-19 переросла у світову кризу, яка вплинула майже на всі аспекти сфери праці - від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ризиків безпеки та здоров’я на роботі внаслідок заходів для обмеження поширення вірусу. Перехід до нових форм організації роботи, зокрема дистанційної, відкриває чимало можливостей для працівників, але й створює потенційні ризики щодо безпеки та гігієни праці, зокрема психосоціальні.            

         Всесвітній день охорони праці буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та гігієни праці заради підвищення стійкості, протистояння поточним і майбутнім кризовим ситуаціям.

За посиланням ви зможете ознайомитись з: 

Вимоги безпеки життєдіяльності здобувачів освіти під час карантину

ВЧИМОСЯ ЖИТИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Переглядів: 178 | Додав: ykalinskaya13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]