Головна » 2018 » Квітень » 23 » ДАРУЄМО СВІТУ КРАСУ! ДЕНЬ ЗЕМЛІ
12:02
ДАРУЄМО СВІТУ КРАСУ! ДЕНЬ ЗЕМЛІ

21 квітня 2018 року в Мішково-Погорілівській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті пройшла екологічна акція «Зелена хвиля», присвячена Всесвітньому  дню  Матері-Землі – найбільшому  міжнародному екологічному святу!  За підтримки компанії PepsiCo  Україна та її заступника директора зі зв’язків з органами влади та громадськістю Валерія  Павловича Жукова та місцевого голови Ботаніна Андрія Леонідовича на  подвір’ї школи-інтернату з’явилися нові зелені  деревця-красені – кипариси та черемшина. Треба відзначити, що такі спільні  екологічні акції вже стали традиційними в нашій школі.  Минулого квітня  під час екологічного суботника ми також висаджували кущі троянди ,  бирючини звичайної, дерева горобини, за якими продовжуємо наглядати.

Учні, педколектив, працівники  школи-інтернату разом з батьківською громадськістю та працівниками компанії PepsiCo  Україна завзято попрацювали над благоустроєм території: висаджували нові дерева, підрізали старе гілля у вже посаджених раніше, висаджували квіти на клумбах та впорядковували дитячі майданчики.

Проте лише шкільним подвір’ям  акція не обмежилась.   Шістнадцять учнів  8-11 класів разом з вчителем Гінкул Віктором Сергійовичем працювали в місцевому лісі – висаджували саджанці дуба, сливи, аличі – загалом 150 дерев.

Саме практична спільна справа допомагає зрозуміти  важливість  збереження природної спадщини, підвищує  рівень  екологічної свідомості та еко-патріотизму, прагнення берегти природу рідної землі.

Всі учасники  отримали велике задоволення від результатів своєї праці та сподівання на те,  що згодом милуватимуться чудовим краєвидом.

 

Переглядів: 44 | Додав: anna_ginkul | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]