Головна » 2017 » Грудень » 21 » ЮСТИЦІЯ НАВЧАЄ ШКОЛЯРІВ ЗАХИСТУ ПРАВ У КВЕСТІ "ПОВАЖАЙ СВОЇ ПРАВА"
14:52
ЮСТИЦІЯ НАВЧАЄ ШКОЛЯРІВ ЗАХИСТУ ПРАВ У КВЕСТІ "ПОВАЖАЙ СВОЇ ПРАВА"

Коли в кабінеті фізики знаходиться державна виконавча служба, а в актовій залі - відділ нотаріату, то це означає, що Управління юстиції Миколаївщини проводить у школі правничий квест!

20 грудня на запрошення керівництва Мішково-Погорілівської школи-інтерната працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області організували квест "Поважай свої права!" для учнів інтернату.

Чотири команди завзято змагалися за право бути першими, долали різні локації, вирішували завдання на правову тематику. Діти ставили багато запитань та з радістю ділилися враженнями.

В колективі школи дуже відчувається любов до дітей та командний дух. Усі діти розумні, активні та креативні.

В інтернаті є свій кінооператор, один із учнів. Діти готують самі фотозвіти по кожному заходу. Сучасний підхід до навчання стимулює в дітях бажання вчитися та мріяти про майбутнє.

Наприкінці квесту перший заступник Начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інна Фірсова привітала команди з перемогою, вручила грамоти, і 
порадила і далі навчатися захищати свої права та права своїх рідних та близьких.

Школярі та вчителі отримали багато нової інформації щодо захисту своїх прав, дізналися про роботу і проекти Міністерства юстиції та Управління, зокрема про національний правопросвітницький проект "Я маю право!".

Захід закінчився на дуже теплій позитивній ноті. Діти подякували за цікавий квест. Представники юстиції обіцяли провести новий цікавий захід наступного разу.

Організували та провели квест "Поважай свої права!" працівники Управління реєстрації НПА, правової освіти та правової роботи ГТУЮ у Миколаївській області Юлія Шульга та Надія Капустіна, працівник відділу нотаріату Андрій Шуровський, представник Центрального відділу ДВС ГТУЮ у Миколаївській області Ірина Юдіна.

#ЯМП
#МиколаївЮстиція 
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

джерело: Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області

Переглядів: 69 | Додав: anna_ginkul | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]