Головна » 2018 » Травень » 8 » «Почуй світ!»
12:36
«Почуй світ!»

   «Почуй світ!»

   Вже традиційно учні Мішково-Погорілівської санаторної школи-інтернату  щороку беруть участь у всеукраїнських  акціях, що організовуються благодійним фондом «Від серця до серця». Цього року  метою акції є допомога дітям, що мають вади слуху. Дітей, що потребують такої допомоги є багато, проте ми вирішили зосередити  свою увагу саме на   Миколаївській  спеціальній  загальноосвітній школі-інтернаті № 6, Адже саме тут навчаються та виховуються діти з проблемами слуху. Серед 90 учнів шкільного віку й 18 дошкільнят навчається  третьокласниця Горбачова Софія. Саме для неї ми й придбали слуховий апарат, без якого так важко чути й розуміти світ.

      Гроші на купівлю слухового апарату збирали усі разом – учні, працівники школи-інтернату та батьки: в квітні організували благодійний ярмарок , на якому продавали смаколики, зроблені своїми руками – тістечка, печиво, булочки та рогалики. Не обійшлося тут й без сувенірів та прикрас, що так полюбляють дівчата. Дітям подобаються такі акції, бо вони відчувають, що роблять щось потрібне та корисне.

       До кабінету виконуючої обов’язки директора школи-інтернату  Світлани Василівни несміливо увійшла маленька дівчинка з приємною посмішкою та дуже гарними очима. Поруч – схвильовані батьки.  Коли учні вручили Софії слуховий апарат, дівчинка враз оживилася й дуже зраділа. Софійчина мама не могла приховати своїх емоцій, так, як і батько. Вони виразили велику подяку усім, хто був небайдужий до проблеми в їх сімї й погодився допомогти.

    Ми дуже раді допомогти й сподіваємося, що наші старання зроблять життя дівчинки трішечки краще.

Педагог-організатор

Гаркуша О.Г.

Переглядів: 37 | Додав: SerVic | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]