Головна » 2018 » Травень » 30 » Проект "Активний громадянин-ефективна влада"
11:01
Проект "Активний громадянин-ефективна влада"

28 травня 2018 р. в приміщенні М-Погорілівської сільської ради відбулася зустріч учасників міжнародного словацько-українського проекту "Активний громадян- ефективна влада" з сільським головою Ботаніним А.Л., директором Вітовської централізованої бібліотечної системи Тетяною Остафійчук, Оленою Згадовою, бібліотекарями Кротовською Л.М. та Гуменюк В.Г. 
В доброзичливій обстановці команди розповіли про свої проекти, поділилися власним баченням їх реалізації. Натомість, отримали цінні поради та заручилися підтримкою в реалізації ініціатив.

Проект № 1 - кінотеатр під відкритим небом (Команда "Active tennegers")
Під час зустрічі в сільському парку була визначена локація для кінотеатру під відкритим небом. Команда розпочала підготовку до сільського ярмарку з ретельного його планування. Планується, що ярмарок відбудеться 28 червня, а зібрані кошти будуть витрачені на придбання необхідного обладнання.

Проект №2 - модернізація бібліотеки (Команда "Реформатори")
Команда метою свого проекту ставить осучаснення бібліотечного простору, створення на базі бібліотеки ресурсного ценру для розвитку громади. Учасники мали змогу озвучити плани щодо проведення масових заходів на базі бібліотеки. Андрій Леонідович показав приміщення,яке буде виділено для даної роботи в стінах сільської ради. Щоб спланувати заходи, які будуть корисними та цікавими громаді, команда виступить на найближчий сесії й налагодить співпрацю з депутатами сільської ради, а саме залучать їх до опитування односельців в своїх округах ( про це детальніше трошки пізніше).

Проект № 3 - вопрядкування зони відпочинку на березі р.Інгул (Команда "Клуб активних громадян") 
Команда ставить за мету впорядкування території біля річки. Для тих, хто орієнтується на даній місцевості - це територія пляжу, де вже традиційно проводиться свято Івана Купала в нашому селі. Сьогодні разом з Андрієм Леонідовичем діти виїхали на місце, визначилися з місцем розташування альтанок. Напередодні учні консультувалися з учителем праці, який допоміг їм розрахувати необхідні матеріали. Даний проект планується реалізувати найшвидше - до свята Івана Купала. Команда прагне зробити наше село привабливою екозоною, з комфортними місцями для відпочинку. В планах поставити дві альтанки, але за участю громади проект може бути розширено. Масовий суботник з впорядкування території пляжу планується провести вже в середині червня.
#Активний_громадянин_ефективна_влада
#активнийгромадянин 
#ефективнавлада
#CEP
#СвітРозвиткуСуспільства
#Centrumpreeuropskupolitiku

Переглядів: 67 | Додав: anna_ginkul | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]