Головна » 2021 » Грудень » 14 » Профорієнтація
09:06
Профорієнтація

   Протягом І семестру класним керівником 9 -Б кл Федоренко І. В. була проведена комплексна профорієнтаційна робота, яка складалася з різних форм діяльності ( бесіди, тестування, тренінгові заняття тощо). Масштабна профорієнтаційна робота мала на меті збагатити знання підлітків про світ професій, визначити професійні нахили здобувачів освіти, розвивати пізнавальний  інтерес до правильного вибору професії.
Фінальним заходом стала бесіда з елементами тренінгу, яку,  на запрошення Ірини Василівни, проводили для дев'ятикласників  фахівці Надбугського професійного аграрного ліцею Жигалкіна Надія Анатоліївна (соціальний педагог) Федоренко Любов Анатоліївна (викладач спец технологій) . Здбувачі освіти отримали цінні поради від фахівчинь, пройшли профорієнтаційні тести та більш глибоко зануритися в світ сучасних професій відповідно до індивідуальних інтересів.
Змістовне, цікаве, інформативно-насичине, доступне заняття дало змогу дітям не лише прослухати інформацію, а й поспілкуватися на вузькоспеціальні теми,що стосуються окремих професій та отримати відповіді на хвилюючі питання.

Переглядів: 130 | Додав: ykalinskaya13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
Avatar 10 Січня 2022 в 15:45 vadimpetr написал: Вітаю школу. Погляньте, будь ласка: https://prolisok2021.blogspot.com/2022/01/blog-post_9.html
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]