Головна » 2014 » Лютий » 12 » Роби добро, бо ти - Людина!
09:40
Роби добро, бо ти - Людина!
      22 травня 2012 р. Представники М-Погорілівської санаторної школи-інтернату педагог-організатор Гаркуша О.Г., старший вихователь Рожко С.М. та президент школи Москаленко Наталія були запрошені до участі в роботі Національного форуму «Добро починається з тебе», як фіналісти П’ятого Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе!» Участь в роботі форуму брали урядовці, освітяни, науковці, представники вітчизняних благодійних фондів, а також понад 100 учасників - представників кращих благодійних проектів, представлених на конкурс.
       Алєксєєнко Тетяна Федорівна, завуч лабораторії соціальної педагогіки Інституту проблем виховання НАПН України,яка очолювала експертну комісію, переглянула понад 300 проектів та зазначила , що вкрай важко серед них було вибирати фіналістів, тому що всі проекти є показниками гарного прикладу благодійності серед дітей та молоді. Учасники форуму були ознайомлені із кращим досвідом дитячої та молодіжної благочинної діяльності в Україні. Своїм досвідом роботи про соціальний проект «Роби добро, бо ти – людина!» поділилася й Москаленко Наталя, одна з його активних учасників. Вона розповіла , що основними напрямками діяльності є:

Ø допомога людям похилого віку, ветеранам Великої Вітчизняної війни та праці, одиноким людям

Ø шефство над пансіонатом для ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці гериотричного профілю м. Миколаєва

Ø допомога пенсіонерам, колишнім вчителям М-Погорілівської санаторної школи-інтернату.

Ø збір коштів для онкохворих дітей , які знаходяться на лікуванні в Миколаївській обласній дитячій лікарні . 
         Також Наталя дала інтерв’ю журналісту програми «Школяда», яка виходить на Першому каналі українського радіо, в якому розповіла про свою школу, про проект та поділилася враженнями від Форуму.
      Учасники проекту дуже задоволені, що їх робота гідно оцінена , про що свідчить і грамота Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України за виховання доброти, чуйності та милосердя у школярів, підтримку та надання допомоги самотнім людям і онкохворим дітям, реалізацію благодійного проекту «Роби добро, бо ти – людина!».
Переглядів: 526 | Додав: anna_ginkul | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]