Головна » 2021 » Квітень » 22 » Техніка безпеки
13:07
Техніка безпеки

 

   Шановні батьки!

Вже скоро розпочнуться літні канікули, будь ласка, ознайомтеся з інструкцією з безпеки життєдіяльності учнів під час карантину та літніх канікул.       

    Звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання Вашою дитиною:

правил дорожнього руху, правил протипожежної та електробезпеки, правил особистої санітарії та гігієни, правил безпечної поведінки у громадських місцях, на воді, у лісі, правил безпеки життєдіяльності учнів під час карантину щодо запобігання поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19, правил безпеки життєдіяльності під час самостійного перебування вдома, правил безпеки життєдіяльності під час самостійного перебування на вулиці, громадських місцях, у друзів, правила попередження правопорушень та насильства над дітьми.

     Наголосіть, що категорично заборонено пускати до оселі малознайомих та сторонніх людей, що можуть представлятися працівниками різних служб, контролерами.        

      Просимо бути уважними до того, чим займаються та з ким спілкуються Ваші діти. Поговоріть про заборону будь – яких ігор чи розваг, якщо вони організовуються у небезпечному місці чи поблизу дороги, водойми. Прослідкуйте, будь ласка, за тим, щоб дитина не перебувала на вулиці сама в темний час доби. Сподіваємось на Вашу підтримку та розуміння. Бажаємо приємних і змістовних канікул.

 

З повагою, адміністрація школи-інтернату.

Переглядів: 296 | Додав: ykalinskaya13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]