Головна » 2018 » Березень » 11 » Тиждень самоврядування в нашій школі
07:53
Тиждень самоврядування в нашій школі

Наприкінці січня в нашій школі проходив Тиждень самоврядування, мета якого – активізувати роботу учнівського самоврядування в школі, розвивати в учнів лідерські та організаторські навички, вміння працювати в команді, приймати рішення, правильно спілкуватися, формувати відповідальність, знайти своє місце в громадському житті.

 Тиждень був насичений різноманітними подіяти. Як завжди, в перший день учні були ознайомлені з подальшими планами та вирішували, якою роботою буде займатись, а також провели соціальне опитування на тему:»Чи потрібне самоврядування в школі».

 Другий день був присвячений діловій грі «Вибори царя звірів» та організації дозвілля молодших школярів. Учасники ділової гри мали можливість проявити  свої ораторські здібності, вміння організовано вирішувати питання, розвивати комунікативні якості, цінити людські якості та презентувати свої сильні сторони, а також вміння працювати в команді.

Ввечері група  учнів 6-9 класів  займалася організацією дозвілля молодших учнів. Вони влаштовувати для дітей вікторини, розгадували разом загадки, грали в рухливі ігри.

В середу був один з найважливіших днів тижня - день проведення уроків.

Крук Анастасія проводила урок читання в 4-а класі, САлєйнік Катя – математику в 6-б класі, Комінар Яна – фізкультуру в 7 класі та Бухтіярова Олена – читання в 4-б класі.

Всім вчителям –дублерам сподобалась роль справжнього вчителя, проте всі вони відзначили, що водночас  це важка й відповідальна професія. Дітям-старшокласникам було цікаво спробувати себе в новій справі. І хоча молодші учні розуміли, що з ними працюють не справжні вчителі, не підвели своїх старших друзів – активно працювали на уроці, підтримували гарну дисципліну та уважно слухали новий матеріал.

 Після уроків відбулося розширене засідання самоврядування, на якому були присутні й вчителі: Лілія Володимирівна, Ганна Сергіївна, Віктор Сергійович, педагог-організатор – Олександра Григорівна. На засіданні Парламенту спочатку учні-дублери ділилися своїми враженнями про проведення уроків, потім вирішувалося питання проведення презентації міні-проекту «Школа майбутнього»,  також учні висловили свої думки щодо участі в проекті «Активний громадянин – ефективна влада».

П’ятниця ознаменувалася виставкою малюнків «Школа майбутнього» та презентацією двох проектів «Школа майбутнього», які представили як учні, так і вчителі. Від учнівської громади презентували школу майбутнього президент учнівського самоврядування Місаренко Олексій, Міністр культури Алєйнік Катерина та віце-президент Федорук Катерина. Вони розповідали про найсміливіші мрії та бачення майбутньої школи – від навчального процесу до архітектури будівлі, пришкільної території та проведення вільного часу.

 Від педагогічного колективу виступав Гінкул В.С., який також не оминув процес отримання освіти учнями, помріяв про профільне навчання та електронні підручники та інші різні технічні засоби навчання.

В суботу на загальношкільній лінійці  найактивніші учасники проведеного тижня отримали грамоти .

 

Педагог-організатор, Гаркуша О.Г.

 

Переглядів: 52 | Додав: anna_ginkul | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]