Головна » 2018 » Квітень » 2 » Громадянське суспільство починається з тебе
16:48
Громадянське суспільство починається з тебе

2 квітня 2018 року в М-Погорілівській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті відбулася зустріч учнів-учасників Міжнародного проекту "Активний громадян - ефективна влада" з сільським головою Ботаніним Андрієм Леонідовичем. В ході зустрічі Андрій Леонідович поділився з учнями планами щодо розвитку села. Учні, в свою чергу, озвучували проблеми, з якими вони стикаються, які хочуть вирішити. По-суті, ця зустріч була своєрідним мозковим штурмом, в ході якого учні мали змогу обговорити свої ідеї щодо змін в нашому селі та отримати кваліфіковані коментарі  та відповіді на хвилюючі питання. Даний етап роботи став підготовчим етапом до реалізації проектів у 2018-2019 рр., в яких молоді люди діятимуть у партнерстві з представниками органів влади у вирішенні нагальних потреб громади.

Андрій Леонідович акцентував увагу на тому, що фундаментом змін є кожен член громади, його небайдужість до місця, де він живе, його активна громадянська позиція. Діалог з учнями вкотре показав відкритість місцевої влади, а саме сільського голови Андрія Леонідовича Ботаніна до ініціатив та співпраці. Висловлюємо щиру вдячність за час, який Андрій Леонідович знайшов у своєму щильному графіку, щоб підтримати небайдужу молодь нашого села.

Нагадаємо, що метою проекту "Активний громадян - ефективна влада" є покращення ефективності державного управління та громадянського суспільства в Україні. Перший крок для досягнення цілі - впровадження якісно нового способу громадянської освіти: заохочення учнів застосовувати знання, уміння співпрацювати з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, громадою на практиці, в реальному житті.

Переглядів: 45 | Додав: anna_ginkul | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]