Головна » 2014 » Червень » 2 » Відзначення 200 річчя від дня народження Т.Г. Шевченка
12:16
Відзначення 200 річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

   У березневі дні все прогресивне людство вшановує великого Кобзаря. Двохсота Шевченківська весна ступила на нашу землю. І за традицією, в день народження Кобзаря, В М-Погорілівській санаторній школі-інтернаті була поставлена літературно-музична композиція «Шляхами Кобзаря».

   Учнями-0акторами були відтворені епізоди з дитинства поета: «пророцтво повитухи»,  «Чумакування  Тараса»,  «Батькова хата»,  «Катрині казки», «Тарас любив птахів, « У дяка».

    Школярі 10 класу  інсценізували історичну драму «Назар Стодоля». Декламувалися поезії, лунали пісні. Діти глибше ознайомилися з біографічними даними поета, відкрили для себе трагізм і велич генія, сприймали до серця кожен рядок його глибокої поезії.

   Учні молодшої школи  взяли участь у виставці малюнків, що була присвячена Т.Г. Шевченку та його творчості. Вони із задоволенням проілюстрували такі відомі твори Шевченка як «Мені 13 минало», «Садок вишневий коло хати», зобразили портрети поета.

 

   18 березня до нас у школу завітав молодіжний театр-студія «Дарунок неба» під керівництвом В. Смірнова. Вони показали учням 6-11 класів чудову виставу – « Остання любов Тараса». Дітям дуже сподобалась гра акторів. Вони із захопленням та цікавістю слідкували за подіями, що відбуваються на сцені. Майстерно продумала режисура вистави тримала  увагу глядачів до останньої хвилини.

   А ще раніше, 18 лютого, учні школи-інтернату побачили гру професійних акторів на сцені Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії у театралізованій виставі «Тарасові весни». Творчий колектив театру в різних жанрах показав життя Тараса від народження і до його духовної й мистецької зрілості.

  

   Перед глядачами постали образи юного поета, його нащадків, сучасників, студентів , образи видатних людей, що відіграли надзвичайну роль у викупі Шевченка з кріпацтва.

 На сцені інсценізувались уривки з поеми Шевченка, декламувались його вірші, звучали пісні, виконувались українські народні танці.

   Учні були дуже задоволені, бо  вкотре мали можливість долучитися до творчості великого Кобзаря.

Переглядів: 533 | Додав: SerVic | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]