Головна » 2017 » Грудень » 10 » Волейбольний турнір до Дня Збройних сил України.
16:54
Волейбольний турнір до Дня Збройних сил України.

До Дня Збройних сил України в нашій школі започатковано новий спортивний турнір з волейболу. 6 грудня в рамках турніру змагалися 4 збірні команди школи: збірна-I (капітан Стукалюк В.), збірна-II (капітан Місаренко О.), команда 11 класу (капітан Марковська Анастасія) та збірна команда дівчат (капітан Федорук К.). У складі команди дівчат грали два вчителя: з історії - Гінкул В.С. та фізичної культури - Мошків М.М.На турнірі був присутній почесний гість - воїн АТО, уродженець нашого села Урода Сергій Валерійович.
За результатами жеребкування в першому турі грали між собою:
збірна-I = збірна команда дівчат (результат 2:0) та команда 11 класу = збірна-2 (0:2). В другому турі змагань команди переможці грали між собою за I місце, а команди, які програли у першому матчі, боролися за III місце.
Команди на майданчику показали свої найкращі якості,велику самовіддачу і жагу до перемоги. Рівень підготовки команд сподобався вболівальникам, які з задоволенням підтримували свої команди. Ігри проходили у запеклій боротьбі за кожний м'яч.
У грі за третє місце команда дівчат перемогла команду 11 класу з рахунком 2:0. А першим переможцем турніру до Дня Збройних сил стала збірна команда-I. У грі за I місце вона перемогла збірну команду-II з рахунком 2:1. Вручаючи перехідний кубок переможцям, почесний гість турніру відзначив гарну гру дітей та подякував їх за запрошення. Учні привітали Сергія Валерійовича зі святом та подякували за можливість щасливо жити на мирній землі.
В майбутньому планується зробити цей турнір відкритим та запрошувати до нього команди військовослужбовців та учнів інших навчальних закладів.

Переглядів: 55 | Додав: komendor69 | Рейтинг: 0.0/0