Головна » 2014 » Березень » 24 » Загальношкільні батьківські збори
12:54
Загальношкільні батьківські збори

22 березня в школі-інтернаті відбулися загальношкільні батьківські збори на тему

 «Сім’я як соціально-педагогічне середовище». 

Завуч школи  з навчальної роботи Запотоцька  Н.С. розповіла батькам про те, що таке сім’я, основні її функції, про параметри, які характеризують сім’ю як персональне середовище життя і розвитку дитини.  Наталія Сергіївна  проаналізувала батьківську громаду школи згідно соціально-культурного, соціально-економічного, техніко-гігієнічного та демографічного параметрів.

Також вона звернула увагу батьків на типові помилки  у вихованні дітей. Запотоцька Н.С.  наголосила, що школа має багатий арсенал засобів, щоб належним чином організувати повноцінне спілкування і спільну діяльність батьків і дітей , у зв’язку з чим  ознайомила батьків зпрограмою родинно-сімейнолго виховання «Щаслива родина», що булла затверджена на педагогічній раді школи.

Також на зборах виступила психолог школи Коваль Т.М, яка розповіла про основні шляхи у вихованні дитини: влада, поступовість та діалог та охарактерихувала кожен з них.

Готуючись до зборів, учні школи разом з батьками підготували творчу виставку робіт, що стала своєрідним висновком спільної роботи батьків та дітей.

Також учні школи підготували для батьків концерт художньої самодіяльності, в  якому розкрили свої здібності та таланти.

Переглядів: 509 | Додав: Аличка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]