Головна » 2017 » Грудень » 22 » Загальношкільний урок пам’яті В’ячеслава Чорновола
17:38
Загальношкільний урок пам’яті В’ячеслава Чорновола

    22 грудня учні Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату зібралися в приміщенні актової зали на загальношкільний урок з нагоди відзначення 80-річчя від Дня народження В'ячеслава Максимовича Чорновола. На заході, організованому вчителями історії та правознавства Гінкул В.С., Гінкул Г.С., учні 9-х класів розповіли присутнім про видатного українського політика, борця з комуністичним тоталітарним режимом,  публіциста та Героя України В’ячеслава Чорновола, розглянули основні етапи його життя.  

    Присутні на уроці учні мали змогу обговорити цитати видатного політика, переглянути унікальні документальні кадри, що продемонстрували учням незламність духу Героя та його відчайдушну боротьбу за незалежність України. Яскравими моментами уроку стали цитовані спогади дружини, друзів та однодумців В.Чорновола. На завершення заходу учні визначили внесок В.Чорновола в розбудову української державності.

    На конкретному прикладі діти побачили патріотизм, незламність духу, віру в краще майбутнє, а головне, що майбутнє держави залежить від кожного з нас, нашої активної громадянської позиції та єдності.

 

Переглядів: 142 | Додав: anna_ginkul | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]