Головна » 2016 » Квітень » 7 » Змагалися волейболісти.
19:15
Змагалися волейболісти.

 Останні два тижня березня в спортивному житті нашої школи були присвячені дуже цікавому виду спорту-волейболу.

У нас відбулися змагання змішанних пар та командні змагання з цього виду спорту.В змаганнях змішанних пар діти були дуже активними.Вони сформували 10 команд.До складу кожної команди входили 1 хлопець і 1 дівчина.

В змаганнях приймали участь також команди вчителів ,які намагалися власним прикладом довести переваги здорового способу життя та сформувати атмосферу взаємної довіри в шкільному колективі.Ігри були дуже цікавими.

В запеклій боротьбі І місце виборола змішана пара у складі Ворчакова Влада(11 кл.) та Коминар Яни (9-б кл.) .Другою була пара у складі Генди Дмитра (11 кл.) та Марковської Анастасії (9-б кл.),а третє місце посіли вчителі Мошків М.М.та Романченко О.В.

Не менше цікавими виявилися і командні змагання з волейболу.Серед 9-ти команд ,що приймали участь,маємо такі результати змагань:І місце- команда 11 класу, ІІ місце -9-б класу третіми  стала збірна команда 9-а та 10 класів.Команда вчителів змагалася поза конкурсом і поступилася у запеклій боротьбі лише чемпіонам -команді 11 класу.Свято волейболу відбулося,всі залишилися задоволеними!

Переглядів: 348 | Додав: MMM_69 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]